Bursa
Çok Bulutlu
23.6°

Bursa'da ünlüler geçidi

MAGAZİN , 11 Ağustos 2020 Salı, 16:33

Son zamanlarda çok sayıda ünlüyü misafir eden Bursa, bugün de kamuoyunun yakından tanıdığı isimleri ağırladı. Yapımcı, yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan,oyuncu ve sunucu Ceyhun Yılmaz, makyaj videoları ile tanınan ünlü youtuber Danla Biliç, Türkiye Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen, güler yüzü ile yapmış olduğu lezzetler ile tanınan CZN Burak bugün Bursa'daydı.

Bursa'da ünlüler geçidi

Ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan, Gemlik'te bulunan Kavlak Zeytin & Zeytinyağı firmasına uğradı.Alışveriş yaptığı firmada fotoğraf çekinmeyi ihmal etmedi.

Makyaj videoları ile milyonlara hitap eden youtuber Danla Bilic, bugün ünlülerin uğrak mekanı Kent Meydanı'nda bulunan meşhur Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta'da yemek yedi. Yakın dostu Burak Altındağ'a hitaben instagramda hikaye paylaşan Biliç, Cemal Cemil Usta ile birlikte fotoğraf çekindi.

Ünlü oyuncu Ceyhun Yılmaz, Atatürk Stadyumu Millet Bahçesi'nde yer alan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Zaferi'nin anlatıldığı Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti.30 Ağustos Belgeseli için gezdiğini ve duygulandığını ifade eden Yılmaz, ardından Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta'da yemek molası vererek İzmir'in yolunu tuttu.

Türkiye Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen, Çanakkale tatili dönüşü Bursa'ya uğrayarak Uludağ Kebapçısı Cemal Cemil Usta'da mola verenlerden...

,

Sosyal medyada yapmış olduğu lezzetleriyle, güler yüzlülüğü ile sosyal medyada geniş kitlelere hitap eden CZN Burak, bugün İznik'te ayçiçek tarlalarındaydı. İznik'te bol bol hikaye paylaşan CZN Burak, İznik'i sevdiğini söyledi.

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ