Bursa
Çok Bulutlu
31°

Bursa'da SAMDEF üyelerine avantajlı sağlık hizmeti

SAĞLIK , 25 Haziran 2020 Perşembe, 10:47

Bursa Samsun Dernekler Federasyonu ile ROMATEM hastaneleri arasında muayene ve tedavi hizmetleri indirim protokolü imzalandı.

Bursa'da SAMDEF üyelerine avantajlı sağlık hizmeti

SAMDEF yöneticileri, üyeleri, çalışanları, SAMDEF'E bağlı dernek yönetici ve yönetimleri, derneklerin üyeleri ve 1. derece akrabalarının ayakta teşhis ve tedavisi, yatarak teşhis ve tedavisi ile SGK kapsamında ya da SGK kapsamı dışında yapılacak tüm teşhis - tedavi ve müdahalelerde ki katkı payları ve sair ücretlerle ilgili indirim oranlarını belirleyen anlaşma Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Köksal Holoğlu, Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Bşk. Yardımcısı Sinem Çamur ve SAMDEF Genel Başkanı Savaş OTRUŞ arasında imzalandı.

Anlaşma ile tüm SAMDEF yöneticileri, bağlı dernek yönetici ve üyeleri indirim imkânından faydalanmaya başlayabilecek. SAMDEF Genel Başkanı Savaş OTRUŞ protokol imzasından sonra yaptığı açıklamada;

"Hemşerilerimiz hizmetlerin en iyilerine layıktır. Romatem Hastaneleri ile yaptığımız indirim anlaşması tüm Samsunlu hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor sağlık sıhhatte kalmalarını diliyorum" dedi.

Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Bşk. Yardımcısı Sinem Çamur ise; "SAMDEF Bursa'mızın en kalabalık Sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi. Samsunlulara en kaliteli en hesaplı hizmetleri sunmaktan, Romatem Hastaneleri olarak onur duyacağız" diyerek, sağlık indirim anlaşmasının her iki tarafa da hayırlı olması dileklerinde bulundu.