Bursa
Açık
17°

Bursa'da 'Referans' düğün

MAGAZİN , 28 Temmuz 2020 Salı, 17:37

Kübra Gönder ile Yunus Yarar çiftinin düğünleri Sheraton Otel'de düzenlenen görkemli bir düğünle gerçekleşti. Gecede önce Bursa'nın sevilen seslerinden Mehmet Çevik ve ardından güçlü sesiyle tanıdığımız ünlü türkücü İzzet Yıldızhan sahne alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.İzzet Yıldızhan, genç çifte mutluluklar dileyerek evleneceklere tavsiyelerde bulundu.

Bursa'da 'Referans' düğün

Bursa'nın önde gelen firmalarından Referans Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yarar ve eşi Ayşe Yarar'ın oğulları Yunus Yarar ve siyasetçi Mehmet Gönder ile eşi Halise Gönder'in kızları Kübra Gönder, Sheraton Otel'de düzenlenen düğün ile dünya evine girdi.

Nikah önceden kıyılmış olup yakın dost ve akrabalarının katılımıyla gerçekleşen düğünde şıklık ön plandaydı. Merve Akan Organizasyon'un dokunuşları davetlilere keyifli bir zaman geçirmesini sağladı.

Genç çift davetlilerin alkışları eşliğinde piste gelerek Leonard Cohen'in unutulmaz eserlerinden 'Dance Me To The End Of Love' şarkısı eşliğinde gecenin açılış dansını gerçekleştirdi.

İlk olarak Bursa'nın sevilen seslerinden Mehmet Çevik sahneye gelerek misafirlere keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

Ardından güçlü sesi ve yorumuyla gönüllerde taht kuran ünlü türkücü İzzet Yıldızhan sahneye çıkarak unutulmaz bir gece yaşattı.

DÜĞÜNDEN DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ