Bursa
Parçalı Bulutlu
32.3°

Bursa'da 'nafaka' yüzünden canına kıydı

BURSA , 14 Kasım 2019 Perşembe, 14:49

Bursa'da 3 çocuk babası 53 yaşındaki emeklinin "nafaka" yüzünden canına kıydığı bildirildi.

Bursa'da 'nafaka' yüzünden canına kıydı

enBursa.com'un ulaştığı bilgilere olay, Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yaşandı.

İki gündür kayıp olduğu belirtilen 53 yaşındaki 3 çocuk babası Necmi P'nin cesedi Yıldırım'ın Balaban mevkiindeki ormanlık alanda bulundu.

Edinilen bilgilere göre, 53 yaşındaki adamın bir süre önce eşinden ayrıldığı, 3 çocuk babası emeklinin nafaka ödemekte güçlük çektiği ve bu nedenle eski eşiyle arasında sorunlar olduğu öğrenildi.

İş arayışlarının sonuç vermemesi üzerine bunalıma girdiği kaydedilen Necmi P'nin, salı gecesi tüm kredi kartlarını oğluna vererek, eski eşine gönderdiği ve ortadan kaybolduğu bildirildi.

Ailesinin başvurusu üzerine iki gündür aranan Necmi P'nin cesedi Yıldırım'ın Balaban mevkiindeki ormanlık alanda kozalak toplamaya çıkan bir vatandaş tarafından bulundu.

Necmi P'nin ekonomik sıkıntıları nedeniyle canına kıydığı belirlenirken, geride bıraktığı mektupta "Sizlere iyi bakamadım. Çocuklarıma iyi bir gelecek hazırlayamadım" ifadelerini kullandığı bildirildi.

Necmi Pınar'ın cansız bedenini ilk gören vatandaşlardan Kadir Bahşi, "Sabah buraya ailece gezmeye geldik. Tam buraya geldiğimde sonradan fark ettim. Yanına yaklaştım, baktım ölmüş. Sonra hemen polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundum'' dedi.