Bursa
Açık
1.4°

Bursa'da miting trafiği!

BURSA , 19 Ocak 2020 Pazar, 11:07

Bursa'da bugün gerçekleşecek olan Türk-İş mitingi sebebiyle bazı yolların trafiğe kapatılmasından dolayı alternatif güzergahlardan da akış güçlükle sağlanıyor.

Bursa'da miting trafiği!

Bursa'da trafikte olan vatandaşlar için bir yerden bir yere gitmek çile haline geldi. İş saatlerinin yanı sıra hafta sonlarıda ulaşım zor sağlanıyor. Bursa-Mudanya yolu ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda trafik durma noktasına geldi.

Bursa'da gerçekleşecek olan Türk-İş mitingi dolayısıyla bazı yolların kapatılacağı duyurulmuştu. Bu yolların kapatılmasından dolayı altenatif güzerhalardan da trafik akışı güçlükle sağlanıyor.

TRAFİĞE KAPATILAN YOLLAR

İl Emniyet Müdürlüğü', "Türk-İş sendikası tarafından 19 Ocak Pazar günü 12:30-17:00 saatleri arasında Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Tuna Kavşağında bulunan Hastane alanında Açık Hava Toplantısı düzenlenecektir.

Düzenlenecek olan Acık Hava Toplantısı öncesi saat:11:30' dan 14.00 a kadar Nilüfer ilçesi Esentepe Kavşağından - Fatih Sultan Mehmet Bulvarı - Tuna Kavşağına kadar gidiş istikameti araç trafiğine kapatılacaktır.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Araç sürücülerinin alternatif güzergâh olarak, Mudanya yolu - İzmir ya da Ankara yolu istikametlerini kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir." açıklamasında bulunmuştu.