Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
7.9°

Bursa'da konserler iptal

MAGAZİN , 28 Şubat 2020 Cuma, 13:14

Dün İdlib'te gerçekleşen hava saldırısının ardından acı haberler gelmeye devam ediyor. Sanatçılar ve eğlence mekanları da bu konuda hassasiyet göstererek konserleri ileri bir tarihe erteledi.

Bursa'da konserler iptal

İdlib'te gerçekleşen hava saldırısının ardından sanatçılar ve eğlence mekanları hassasiyet göstererek konserleri ileri bir tarihe erteledi.

Jolly Joker Bursa, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu akşam gerçekleşecek olan Gökhan Türkmen ve yarın akşam gerçekleşecek olan Selami Şahin konserlerini ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı.

İnferno Club ise bu akşam gerçekleşecek olan Norm Ender konseri ve cumartesi pazar gerçekleşecek etkinlikleri ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı.

Bursa Suare ise yarın akşam gerçekleşecek olan Nilüfer Caz Tatili kapsamında gerçekleşmesi planlanan Birsen Tezer & Bülent Ortaçgil konserinin iptal edildiğini açıkladı.

Görükle'de bulunan Şarlo Stage ise 'Milletimizin başı sağolsun' mesajı ile bu akşam gerçekleşecek olan İstanbul Arabesque Project ve Halil Özkıral konserinin ertelendiğini açıkladı.

Nilüfer Belediyesi de İdlib'deki hain saldırıdan gelen acı haberlerin ardından Caz Tatili kapsamında düzenlenecek konserlerin iptal edildiğini duyurdu. Belediyeden yapılan açıklamada "Caz Tatili kapsamında yapılması planlanan konser etkinliklerimiz iptal edilmiştir. İdlib'de şehit düşlen askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı olanlara acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun" ifadelerine yer verildi.