Bursa
Parçalı Bulutlu
20.9°

Bursa'da gözler AK Parti Bursa İl Başkanı Salman'da

BURSA , 17 Mayıs 2020 Pazar, 22:48

Bursa siyasetine damga vuran isimlerden eski Devlet Bakanı Faruk Çelik ve ailesine yönelik yayınlara tepki yağarken, gözler AK Parti Bursa İl teşkilatında... AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'ın gelişmeler karşısında suskun kalması eleştiri konusu oldu.

Bursa'da gözler AK Parti Bursa İl Başkanı Salman'da

Bursa'da eski Devlet bakanlarından Faruk Çelik ve ailesine yönelik yayınlara tepkiler sürerken, gözler AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'a çevrildi.

Çelik ve ailesine yönelik yayınların "itibarsızlaştırma kampanyası" olduğunu belirten milletvekilleri ve partililer, ardı ardına destek mesajları yayınladı.

22. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Hıdıroğlu, Çelik'in 35 yıllık yol arkadaşı olduğunu belirterek, yaklaşık 20 yıldır Çelik'in önünü kesmek için pek çok girişimde bulunulduğunu, ancak Başbakanlık döneminde de Recep Tayyip Erdoğan'ın bunları ciddiye almayıp Çelik'e önemli görevler vermeyi sürdürdüğünü söyledi. HABERE GİT

23. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Sedat Kızılcıklı da "Bu kadar hizmet edip yalnızlaştırılmaya, unutturulmaya çalışılan kaç kişi var?" diye sordu. AK Parti Genel Merkez Siyasi Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve 23. Dönem Bursa Milletvekili Mehmet Tunçak da "Faruk Çelik beye itibar suikastı yapmaya çalışanlar; biliniz ki hak yerini buluyor" mesajını paylaştı. HABERE GİT

Milletvekillerinin Twitter mesajlarına yapılan yorumlarda da Çelik'e destek mesajları yer alırken, bazı yorumlardaki AK Parti İl teşkilatının neden sessiz kaldığı sorusu soruldu.

Çelik'e destek mesajları içerisinde yer alan sorularda il teşkilatının neden sessiz kaldığı sorusu sorulurken, gözler AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman'a çevrildi. Ancak Salman, Çelik'e yönelik algı operasyonu olarak değerlendiren ve günlerdir süren yayınlara karşı suskunluğunu bozmuş değil.

'Hatalıyım sıkıyorsa ara' yazdı, kaza yaptı
'Hatalıyım sıkıyorsa ara' yazdı, kaza yaptı
Yavru yaban keçileri hastane bahçesine indi
Yavru yaban keçileri hastane bahçesine indi
Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları
Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları
Kaz Gölü kurtuldu
Kaz Gölü kurtuldu