Bursa
Parçalı Bulutlu
4.6°

Bursa'da Gelecek Partisi'nden korona kararı!

BURSA , 25 Mart 2020 Çarşamba, 16:10

Gelecek Partisi İl Başkanı Alpaslan Yıldız, dünyayı saran korona virüs salgını tehdidine karşı tedbir amaçlı olarak 29 Mart 2020 tarihinde açılmasını planladıkları il başkanlık binasının açılış törenini salgın tehdidinin gidişatına göre ileri bir tarihe ertelediklerini bildirdi.

Bursa'da Gelecek Partisi'nden korona kararı!

Gelecek Partisi İl Başkanı Alpaslan Yıldız, Bursa'da teşkilatlanma yapılarını tamamladıklarını belirterek, oluşturdukları yönetim kurulu ile birlikte Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun da katılımları ile gerçekleştirilmesi planlanan korona virüs salgın tehlikesi nedeniyle önlem amaçlı olarak ertelediklerini belirtti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Alpaslan Yıldız, oluşturdukları yönetim kurulları ile birlikte Fomara'da açacakları il başkanlık binalarında Bursamız ve Türkiye'nin geleceği adına atılan tüm adımların takipçileri olarak doğruları destekleyerek, yapılan yanlışları gerekçeleri ve çözüm yolları ile ilgili makamlar ve kamuoyu ile paylaşarak değer üreten çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

ÜLKEMİZ VE BURSA İÇİN VAKİT KAYBETMEDEN ÇALIŞMALARMIZA BAŞLIYORUZ

Gerçekleştirilmesi planlanan ancak virüs salgınına karşı tedbir amaçlı olarak ertelenen açılış töreni ile
birlikte kamuoyuna duyurmayı düşündükleri yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vakit geçirmeden çalışmalarına başlayacaklarını belirten Alpaslan Yıldız, "Yönetim kurulumuz ve tüm çalışmalarımız
Bursamız, ülkemiz adına hayırlara vesile olsun"