Bursa
Açık
19.5°

Bursa'da 'Gamonya:Hayaller Ülkesi' filmine yoğun ilgi

MAGAZİN , 11 Ocak 2020 Cumartesi, 17:31

BKM'nin "Güldüy Güldüy Show Çocuk" ekinin birbirinden yetenekli oyuncularının rol aldığı ve Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı Ormanya'da çekilen, "Gamonya: Hayallar Ülkesi" filminin galası Özdilek Park Bursa Nilüfer' gerçekleştirildi. Düzenlenen galaya filmin yönetmeni Tuğçe Soysop, oyuncular ve çok sayıda davetli katıldı

Bursa'da 'Gamonya:Hayaller Ülkesi' filmine yoğun ilgi

10 Ocak'ta izleyiciyle buluşan Gamonya: Hayallar Ülkesi filmi, Kocaeli Kartepe'deki Doğal Yaşam Parkı Ormanya'daki doğal ortamda ve özel set olarak hazırlanan Orman Köy'de çekildi.

Ailelerin çocuklar ile birlikte yoğun ilgi gösterdiği filmin galasına filmin yönetmeni Tuğçe Soysop, Berat Efe Parlar ve Eda Döğer başta olmak üzere rol alan çocuk oyuncular ve davetliler katıldı.

YÖNETMEN SOYSOP "ORMANYA'DA GAMONYAN OLDUK"


Galada filmin yönetmeni Tuğçe Soysop, "Filmimizde hayaller dünyasında çocuklarımız yaşıyor. Bu rengarenk dünyada, dünyadaki çocuklara hayal üretiyorlar. Bir yandan da gerçek dünyadan Umut, hayaller dünyasındaki çocuklarımızın yanına geliyor. Onlara yeni bir şeyler öğretiyor. Çok renkli çok eğlenceli bir dünyamız var. Tüm aile ve çocukları sinemalara bekliyoruz. Çekimlerimiz İzmit Ormanya'da çok güzel bir ortamda gerçekleşti. Çocuk oyuncularımız Ormanya'da doğanın içerisinde çekim yapılmasından heyecan duydular. Ormanya'da doğa ile iç içe idik. Aslında gerçekten Gamonyan olduk. Çok keyifli zaman geçirdik" dedi.

Katılan oyuncular seyirciler ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.