Bursa
Parçalı Bulutlu
21.1°
enBursa Haber

Bursa'da Faruk Çelik sahaya indi

BURSA , 28 Şubat 2019 Perşembe, 12:09

Eski bakanlardan Faruk Çelik Osmangazi'de Ak Parti seçim ofisinin açılışına katıldı

Bursa'da Faruk Çelik sahaya indi

31 Mart yerel seçimleri öncesi Bursa'da partilerin seçim çalışmaları hız kazanırken siyasetin ağır topları da sahaya iniyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik ve Gıda, Traım, Hayvancılık eski bakanı Faruk Çelik Osmangazi'ye bağlı Demirtaş mahallesinde AK Parti seçim bürosunun açılışına katıldı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın da katıldığı açışışta konuşan Çelik " bir taraftan dünyada küresel ekonominin durağanlığa girdiği bir dönem yaşıyoruz.Bölgemizde kimin eli kimin cebinde belli değil.Bizim komşumuz Belçika değil, bizim komşumuz Almanya değil.Bizim komşumuz öteden beri kanın aktığı, kinin olduğu, katliamların yaşandığı bir coğrafya.Bu coğrafyada ülke yönetmek kolay bir hadise değildir " dedi.

"Her babayiğit çıkıp ben bu ülkeyi yönetirim diyemiyor" ifadesini kullanan Çelik şunları söyledi;

"Ülkemiz yeni bir sisteme geçti.Bu sistemin henüz tam oturmadığını biliyoruz. Sistem bu süre içerisinde tam oturacak ve gerçekten siyasi istikrarın ülkeye neler kazandıracağını hep beraber isteyeceğiz göreceğiz. Yerel yönetimlerin yeni sistemin oluşmasında büyük görev alacaklarını hiç birimizin unutmaması gerekiyor. Henüz işin başındayız. Burada gerçekten cumhur ittifakına verilecek oyların son derece önemli olduğunu hiç birimizin aklından çıkarmamasını istiyorum"

Göldeki ada kırmızıya büründü
Göldeki ada kırmızıya büründü
Bu kez Yahudi Mahallesinde soyundu
Bu kez Yahudi Mahallesinde soyundu
Koruma altındaki 'Porsuk' görüntülendi
Koruma altındaki 'Porsuk' görüntülendi
Sümela Manastırı 3.5 yıl sonra açıldı
Sümela Manastırı 3.5 yıl sonra açıldı