Bursa
Açık
30.6°

Bursa'da büyük yangın!

BURSA , 01 Temmuz 2020 Çarşamba, 15:22

Bursa-İstanbul yolunda bir plastik deposunda çıkan yangın korku dolu anlar yaşanmasına sebep oldu. Siyah dumanlar gök yüzüne yükselirken, çok ayıda itfaiye yangına müdahale etti.

Bursa'da büyük yangın!

Edinilen bilgiye göre, bugün saat 14.45 ıralarında Panayır Mahallesi Buttim Ticaret Merkezi karşısındaki bir plastik deposunda bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Yangın hızla büyüdü. Siyah dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor. Çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye sevk edildi.

Yangının strafor firmasında çıktığı, ardından yanında bulunan ve pimapen üretimi yapan başka bir işletmeye sıçradığı belritilirken dumandan etkilenen 2 kişiden birinin tedbir amaçlı ambulansla hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

Yangın kontrol altına alınırken konuyla ilgili Bursa Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İlimiz Osmangazi İlçesi Panayır Mahallesinde bugün saat:14.30 sıralarında yaklaşık 6 dönüm arazi üzerine kurulu plastik deposunda yangın çıkmıştır. Yangına 18 itfaiye aracı ve 45 personel ile müdahale edilmekte olup, yangın kontrol altına alınmıştır. Yangının çıkış nedeni araştırılmaktadır. Yangında ölüm ve yaralanma olayı meydana gelmemiş, maddi zarar oluşmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

KORKUTAN YANGINDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN...