Bursa
Açık
9.8°

Bursa'da 6 Yıldızlı Sevgililer Günü

MAGAZİN , 15 Şubat 2020 Cumartesi, 05:31

Tüm Dünya'da kutlanan yılın en romantik günü 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Bursa 6 yıldızlı bir gece yaşadı. Ayta Sözeri, Sinan Özen, Merve Özbey, Ayçin Asan, Buse Türker ve Demet Tuğcu Bursa'nın çeşitli mekanlarında sahne alarak Bursalılara aşk dolu bir gece yaşattı.Muharrem Vurucular'ın haberi...

Bursa'da 6 Yıldızlı Sevgililer Günü

AYTA SÖZERİ

AYTA SÖZERİ KONSER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri, Sevgililer Günü'nde Crowne Plaza Otel'de sahne aldı. Yemekli gala olarak organize edilen gecede sahne alan Sözeri'yi dinlemeye gelen Bursalılar, keyifli bir akşam geçirdi. Sevilen eserleri seslendiren Ayta Sözeri, sahne performansı ile dinleyenleri büyüledi.

SİNAN ÖZEN

SİNAN ÖZEN KONSERİNDEN DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Türk müziğinin önde gelen isimlerinden biri olan Sinan Özen, Sevgililer Günü'nde Arena Davet'te Bursalı dinleyicileri ile buluştu. Son çıkardığı "Bambaşka" isimli yeni albümünden şarkılar ile birlikte geçmişten günümüze dillere pelesenk olmuş aşk şarkılarını aşıklar için söyledi.

MERVE ÖZBEY

MERVE ÖZBEY'İN KONSER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren şarkıcı Merve Özbey, evlendikten sonraki ikinci konserini Sevgililer Günü'nde Jolly Joker Bursa'da verdi. Ayağının iyileşmesiyle sahnede yerinde durmayan sanatçının mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Eşi Kenan Koçak, Sevgililer Günü'nde Merve Özbey'i yalnız bırakmadı. Kenan Koçak, sağlık sorunları sebebiyle eşini kulisten dinledi. Duygusal şarkıların yanı sıra eğlenceyi doruklara çıkartan Merve Özbey, Sevgililer Günü'nde Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

(EVET NE SÖYLÜYORDUK) AYÇİN ASAN

AYÇİN ASAN KONSER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

'Evet Ne Söylüyorduk?' adını verdiği sahne projesiyle dikkat çeken genç şarkıcı Ayçin Asan, Sevgililer Günü'nde Clup İnferno'da sahne aldı. Birbirinden güzel şarkıları kendi yorumuyla seslendiren Asan, mekanı dolduran çiftlere keyifli dakikalar yaşattı.

BUSE TÜRKER

Bursa ve İstanbul'da gerçekleştirdiği piyano-vokal performanslarıyla ilgi çeken Buse Türker, Sevgililer Günü'nde Hilton Otel'da performans sergiledi. Otelin Skylight Restaurant bölümünde piyano ile performans sergileyen Türker, çiftlere romantik bir müzik şöleni yaşattı.Türker, caz müzik ve bilinen yabancı şarkılardan oluşan repertuarı ile dinleyicilere büyülü bir gece yaşattı.

DEMET TUĞCU VE ORKESTRASI

Bursalı ses sanatçısı Demet Tuğcu, Sevgililer Günü'nde Almira Otel'de sahne aldı. Orkestrası ile birlikte performans sergileyen Tuğcu, geceye özel olarak seçtiği şarkılar ile çiftlere romantik anlar yaşattı.