Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
8.5°
enBursa Haber

Bursa AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları şehit ailelerini ziyaret etti

BURSA , 21 Nisan 2019 Pazar, 16:05

Ak Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse başkanlığında tüm ilçe yönetimleri şehit ailelerini ziyaret etti. Evlatları aziz vatan uğruna şehadet şerbeti içen anneler ise gençleri karşısında görünce gözyaşlarını tutamadı. Bir şehit annesinin gençlere sarılıp, "Sizler de benim evlatlarımsınız" diye ağlaması üzerine gençler de duygularını gizleyemedi. Bunun üzerine gençler, "Evladınız olmaya geldik" dedi.

Bursa AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları şehit ailelerini ziyaret etti

GENÇLERDEN VEFA ÖRNEĞİ

Bir vefa örneği sergileyerek şehit ailelerine ziyarette bulunan AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları üyeleri şehitlerin anne ve babalarının ellerini öptü, evlerine misafir olarak Türk Bayrağı hediye etti. AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları üyeleri ailelerin her zaman yanında olduklarını dile getirerek taleplerini dinlediler.

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN BİZLERE EMANETİ

İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, "AK Parti İl Gençlik Kolları olarak yaptığımız ziyaretlerde bizi memnuniyet ve muhabbetle misafir eden bütün şehit ailelerimize saygı ve selamlarımızı sunuyoruz. Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin her zaman yanındayız. Devletimiz ve milletimiz şimdiye kadar yapmış olduğu gibi bundan sonra da şehitlerimizin emanetleri olan şehit ailelerimize sahip çıkmaya devam edecektir. Bizler barış ve huzur içinde yaşıyorsak bu ülke için canlarını ortaya koyan Mehmetçiklerimizin sayesindedir. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet ve tüm şehit ailelerimize Allah'tan sabır diliyoruz" dedi.