Bursa
Parçalı Bulutlu
26.8°

Burcu Esmersoy'un sosyal medya polemiği

MAGAZİN , 09 Aralık 2019 Pazartesi, 02:21

Berk Suyabatmaz ile 15 ay evli kaldıktan sonra ayrılma kararı alan Burcu Esmersoy, eski eşinin annesi Nuray Suyabatmaz'ı sosyal medya hesabından silmesi gündem oldu.

Burcu Esmersoy'un sosyal medya polemiği

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile işadamı Berk Suyabatmaz, yaklaşık bir sene önce ABD'nin New York Başkonsolosluğu'nda hayatlarını birleştirmişti. Ancak çift, geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı.

EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL

Sunucu, evliliğin kendisine göre olmadığını itiraf etmişti. Esmersoy, "İlişkilerimde kavga ederken haksız olduğum halde üste çıkmaya çalıştığım oldu. Genelde o tartışmalarda bir telefon kırılıyor. Ya benimki, ya onunki..." açıklamasını yapmıştı. Şaşırtıcı bir hamle ile sosyal medya hesabından eski kayınvalidesini silmesi akıllarda soru işaretlerini getirdi. Asıl kafaları karıştıran durum ise eski eşini hala takip ediyor olması.Günden güne bu konu polemiğe dönüşeceğe benziyor.Bu kararı almasındaki sebep merak konusu.

SÜRPRİZ YAKINLAŞMA
Öte yandan Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz'ın Berrak Tüzünataç ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çift, geçtiğimiz günlerde aynı mekanda görüntülenmişti.Bir davate katılan Esmersoy ise konuyla ilgili, "İki bekar insan, eğer ilişkileri varsa beni hiç ilgilendirmez" ifadelerini kullanmıştı.