Bursa
Puslu
enBursa Haber

Bülent Korkmaz'dan Bursaspor açıklaması!

BURSASPOR , 06 Aralık 2018 Perşembe, 12:36

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Bursaspor maçından iyi bir sonuçla dönmek istediklerini belirterek, "Üç haftalık zor bir sürece giriyoruz. Bursaspor agresif ve rakibe yakın temasla oynamayı seven bir takım" dedi.

Bülent Korkmaz'dan Bursaspor açıklaması!

Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, bu hafta zor ve taraftar baskısı olan bir deplasmanda oynayacaklarını söyledi.

Bursaspor'un agresif ve rakibe yakın temasla oynamayı seven bir takım olduğunu anlatan Korkmaz, "Aynı reaksiyonu göstermek zorundayız. İstatistiklere baktığımızda, kazandığımız maçlarda rakipten daha fazla koşmuşuz, mücadele etmişiz. Aynı şekilde devam etmeniz gerekir." diye konuştu.

Korkmaz, hafta içinde rakipleri analiz ettiklerini aktararak, şunları kaydetti:

"Zor bir karşılaşma olacak ama o koşuyu, reaksiyonu sahada gösterip, iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz. Üç haftalık zor bir sürece giriyoruz. Bursaspor ve Evkur Yeni Malatyaspor ile deplasmanda, Fenerbahçe ile de evimizde oynayacağız. Bu maçlardan alacağımız puanlarla ligin ikinci yarısına avantajlı girmeyi hedefliyoruz."

Transfer çalışmaları

"Ara transfer dönemi için transfer çalışması var mı?" yönündeki soru üzerine Korkmaz, aldıkları puanların ve ilk yarıyı nerede bitirdiklerinin önemli olduğunu belirtti.

Her zaman için transfer olacakmış gibi futbolcu izleme komitesinin devamlı oyuncuları takip etmesi gerektiğini vurgulayan Korkmaz, "Ona göre portföy oluşturulması gerekiyor. Yapılırsa yapılır, yapılmazsa oturur konuşuruz." değerlendirmesini yaptı.

Yavru köpeği diri diri yaktılar
Yavru köpeği diri diri yaktılar
Erdoğan Bursalı genci kırmadı!
Erdoğan Bursalı genci kırmadı!
Van kedileri erken doğum yaptı
Van kedileri erken doğum yaptı
12 yaşında 10 kilo!
12 yaşında 10 kilo!