Bursa
Az Bulutlu
25.2°

Bülent Ersoy koronavirüse mi yakalandı?

MAGAZİN , 11 Eylül 2020 Cuma, 14:36

Bülent Ersoy, yaz başından bu yana jüri üyeliği yaptığı 'Kuaförüm Sensin'den ayrıldığını duyurdu. Diva'nın koronavirüse yakalandığı ve bu nedenle ayrıldığı iddia edildi. Ersoy da bunun üzerine belgelerle bir açıklama yayınladı.

Bülent Ersoy koronavirüse mi yakalandı?

Bülent Ersoy; jüri koltuğunda Işıl Rençber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter'in yer aldığı Kuaförüm Sensin'den ayrılık kararı aldı. Kararın nedeni olarak Bülent Ersoy'un koronavirüsü yakalanması gösterildi. İddialar ardından iddialara ve ayrılık kararına açıklama geldi.

Bu haberlerin üzerine Ersoy, sağlık raporunu ve sözleşmesini sosyal medya hesabından paylaştı. Diva, "Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak ; aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine; gördüğüm lüzum üzerine sağlıklı, sarih ,net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. Buyurun belgesi" dedi.

Üç aylık sözleşme imzaladığını ve verilen süre dolduğu için ayrılma kararını aldığı Diva, "Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar" diye konuştu.

Bülent Ersoy'un, üç aylık proje için programın yapımcısıyla 3 milyon 750 bin TL'ye anlaştığı iddia edilmişti.