Bursa
Çok Bulutlu
28.7°

Bu Çocuklar Bir Harika

BURSA , 17 Ocak 2020 Cuma, 12:50

Özel Egeberk Anaokulu öğrenciler düzenledikleri dönem sonu gösterileriyle 2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci dönemini sonlandırdı. Egeberkli öğrenciler, ailelerinin izlediği dönem sonu gösterileriyle "Bu çocuklar bir harika" dedirtti.

Bu Çocuklar Bir Harika

2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci dönemini düzenlenen gösterilerle noktalayan Özel Egeberk Anaokulu, karne mutluluğu yaşarken, ailelerinden de tam not aldı.

Sınıf öğretmenleri eşliğinde hazırlanan minik öğrenciler, müzik orff, beden eğitimi, zumba, İngilizce ve Almanca derslerinde öğrendiklerini ailelerine sergileme fırsatı buldu.

Egeberkli minikler özellikle Atatürk devrimleri ve ilkeleri ile Egeberk TV'den canlı sundukları İngilizce hava durumu gösterileriyle büyük alkış aldı.

Dönem sonu karneleri yanında gelişim raporlarını da alan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Okul kurucusu Nesrin Civan, "Bir dönemin daha sonuna gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin gelişimlerini ailelerinin de gözlemleyebilmesi için düzenlenen gösterilerimiz büyük beğeni topladı. Egeberk ailesi olarak anı defterlerimize güzel bir sayfa daha yazdığımızı düşünüyorum." diyerek tüm öğrencilerinin başarılarıyla gurur duyduğunu belirtti.

Gösteri sonunda aileler ve öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.