Bursa
Çok Bulutlu
14.4°

Bu ara bize iyi gelecek

BURSASPOR , 30 Mart 2020 Pazartesi, 11:37

enbursa'ya konuşan Sedat Dursun, yaşanan süreci değerlendirdi.

Bu ara bize iyi gelecek

Bursaspor'un bu sezon en iyi çıkış yakalayan isimlerinden biri oldu Sedat Dursun...Yeşil beyazlı kulübün alt yapısından yetişen ve kiralık olarak gittiği kulüplerde tecrübe kazanan Sedat, enbursa'nın sorularını yanıtladı.

Dünya olarak sıkıntılı geçen bu süreçte evde çalışmalara devam ettiklerini belirten Sedat 'Biz de ne olacak diye bekliyoruz. İnsan sağlığı her şeyden önemli. Tek bir kişinin bile sağlığı her şeyin önünde. Biz de evde çalışıyoruz. Hocamızın verdiği plan ve program dahilinde antrenman yapıyoruz. Evde kitap okuyarak, film izleyerek zaman geçiriyoruz' dedi.

Ligler için ortada bir belirsizlik olduğunu ifade eden genç stoper 'Ülkemizdeki ve Dünya'daki durumu takip ediyoruz. 2 ay daha sürecek diyorlar. Futbolu tabii ki çok özledik. Ama çok zor bir dönem. Biz sporcular için de kolay değil. Bizler yine ailemizin yanındayız. Yabancı oyuncularda durum daha farklı. Bir an önce bu tablonun geçmesini bekliyoruz' diye konuştu.

Bursaspor'un ligdeki durumunu da değerlendiren 23 yaşındaki oyuncu 'Bu aranın bize iyi geleceğini düşünüyorum. Eski gücümüzü toplarız diye tahmin ediyorum. Son maçlarda basit puanlar kaybettik ve basit goller yedik. 3-0, 5-0 bitecek maçlarda kayıplar yaşadık. Bu da doğal olarak takım üzerindeki stresi attırdı. Şu var, her takım bize karşı farklı mücadele ediyor. Bu da bir gerçek. Ama ne olursa olsun Süper Lig'e çıkacağız' ifadelerini kullandı.

Kendi performansı için de konuşan Sedat şunları söyledi: 'Tecrübe edinmeye çalışıyorum. 3 sene farklı kulüplerde 100 maç oynayarak yuvama döndüm. Vasat maçlarım da oldu. Ancak her zaman elimden geleni yapmaya çalıştım. Bundan sonra da bu böyle olacak'

Mandaların tozlu yolculuğu
Mandaların tozlu yolculuğu
Sınırda 200 cennet papağanı yakalandı
Sınırda 200 cennet papağanı yakalandı
Seyahat yasağı kalkar kalmaz Bodrum'a akın ettiler
Seyahat yasağı kalkar kalmaz Bodrum'a akın ettiler
Hamsilos Koyu ziyarete açıldı
Hamsilos Koyu ziyarete açıldı