Bursa
Parçalı Bulutlu
23.3°

Bradley Cooper'dan ödül eleştirisi

MAGAZİN , 06 Eylül 2020 Pazar, 18:40

Yıldız oyuncu Bradley Cooper, ödül süreçlerinin nihayetinde tamamen manasız olduğunu ve esasen işin bütünüyle farklı bir parçası olduğunu ifade etti.

Bradley Cooper'dan ödül eleştirisi

Oscar'da Umut Işığım (Silver Lining Playbook), Keskin Nişancı (American Sniper) ve Bir Yıldız Doğuyor (A Star is Born) filmlerindeki performanslarıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülüne aday gösterilen Bradley Cooper'dan ödül eleştirisi geldi.

Pek çok Oscar dönemini geride bırakan aktör bu süreçlerden önemli bir deneyim elde ettiğini söyleyerek, ödül döneminin tamamen manasız olduğunu belirtiyor.

Cooper'a Bir Star Doğuyor filminde eşlik eden Anthony Ramos ödüle aday gösterilen oyuncunun temsiliyeti üzerine aldığını belirterek yürüyen bir bayrak olduğunu söylüyor.

Yıldız oyuncu konu hakkında, "Üzerinde çalışması fazlasıyla zor ve sanatsal yaratımdan tamamen yoksun. Bu, ortaya koymak istediğiniz sanat için her şeyi feda etmenizin nedeni değil ve yine de tırnak içinde 'bunun parçası olacak kadar şanslıysanız' parçası olmak için çok fazla zaman harcarsınız. Nihayetinde harika bir şey çünkü sizi gerçekten ego, kibir ve güvensizlikle karşı karşıya getiriyor. Çok ilginç ve tamamen anlamsız" ifadelerini kullandı.