Bursa
Açık
29.6°

Biz daha bir şey olmadık!

BURSASPOR , 01 Nisan 2020 Çarşamba, 14:42

enbursa'nın sorularını yanıtlayan İsmail Çokçalış, samimi açıklamalar yaptı.

Biz daha bir şey olmadık!

Bursaspor'un genç yıldız adaylarından İsmail Çokçalış, enbursa'nın sorularını yanıtladı. Lige verilen aranın ardından çalışmalarına devam ettiklerinin belirten İsmail, yaptığı çeşitli aktivitelerle de dikkat çekti. Balığa ve ava çıkarak stres attığını belirten genç futbolcu 'Ülke olarak zor bir süreçteyiz. Herkesin psikolojisi bozuk. En önemli şey sağlık. Kimseye bu süreçte bir şey olsun istemiyoruz. Ligler ne zaman başlayacak, ne olacak, bunları da merak ediyoruz. 1 aya kadar her şey düzelir inşallah' dedi.

Liglerin iptal edilemeyeceğini belirten genç savunmacı 'Liglerin tamamlanmasına az bir süre kaldı. Ben iptal olmaz diye düşünüyorum. Bir şekilde maçlar oynanır diye bekliyorum' diye konuştu.

Kalan 6 maçı da kazanacak inanca sahip olduklarını ifade eden 20 yaşındaki futbolcu 'Bence herkesin biraz dinlenmeye ihtiyacı vardı. 6 maçın 6'sını kazanır ve Süper Lig'e çıkarız diye düşünüyorum. Rakipler bize karşı farklı oynasa da farketmez. Arma ağır geliyor diğer takımlara. Camiamızı sevindireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın' diye konuştu.

Kendi performansı için de konuşan İsmail Çokçalış şunları söyledi: 'Benim için çok farklı bir deneyim. Geçen sezon Karacabeyspor'da oynayarak geldim, tecrübe kazandım. Bu sezon şans da geldi. İbrahim Hoca'da şans verdi. Daha çok gelişmem lazım. Çünkü hiçbir şey olmadık. Ne öğrenirsem kar benim için.'

Evde kal, D vitaminsiz kalma!
Evde kal, D vitaminsiz kalma!
Refüje çarptı, karşı şeride geçti
Refüje çarptı, karşı şeride geçti
Yaylalarda görsel şölen
Yaylalarda görsel şölen
Hollywood'un en çalışkan isimleri belli oldu
Hollywood'un en çalışkan isimleri belli oldu