Bursa
Çok Bulutlu
24.8°

Biri kollarımda, biri karnımda

MAGAZİN , 30 Ağustos 2020 Pazar, 15:56

İkinci kez anne olmak için gün sayan Buse Varol, oğlu Burak ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Varol'un "Biri kollarımda, biri karnımda... Allah'a binlerce şükür" notunu düştüğü paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü

Biri kollarımda, biri karnımda

2018 yılında şarkıcı Alişan ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz yıl şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan Buse Varol, ikinci kez anne olmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde kız bebek beklediklerini açıklayan çiftten Varol, oğlu Burak ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

30 yaşındaki Buse Varol, paylaşımına "Biri kollarımda, biri karnımda... Allah'a binlerce şükür..." notunu düştü. Alişan ise eşinin paylaşımına çok sayıda kalp emojisi ile yanıt verdi. Buse Varol, geçtiğimiz aylarda "Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık" sözleriyle ikinci kez hamile olduğunu da açıklamıştı.

Varol, Instagram hesabından şunları söylemişti:

Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık. Allah evladıma, bana, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanilmaz korkunç ve felaket dakikalar yaşadık. Bir daha yaşatmasın Allah'ım. Hiç kimseye... Bu süreçte arayan, mesaj atan, DM'den (özel mesaj) yazan, bir şekilde bize ulaşmaya çalışıp, bizi merak eden herkese çok teşekkür ederim. Ne kadar çok sevenimiz varmiş. Ne güzel insanlar biriktirmişiz. Ne kadar şükretsem de az kalır... Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim. Allah bizi resmen pamuklara sarıp, korudu. Ufak, tefek yaralarla atlattık. Ailelerimize bağışladı Allah. Yazacak çok şeyim var ama sığdıramam. Yanımızda olan herkesten Allah razı olsun.