Bursa
Çok Bulutlu
19.5°

Bir ömür elini bırakmamaya hazırım!

MAGAZİN , 09 Ağustos 2020 Pazar, 14:01

Şubat ayında avukat eşi Merve Şarapçıoğlu'dan boşandıktan sonra, meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile yeni bir aşka yelken açan Berk Oktay, sevgilisiyle tatile çıktı. Atiksoy ve Oktay, fotoğraflarını paylaşarak adeta aşklarını haykırdılar

Bir ömür elini bırakmamaya hazırım!

Geçtiğimiz günlerde Merve Özbey'in evindeki doğum günü kutlamasında yakınlaşan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un samimi halleri kısa sürede aşka dönüşmüştü. Taze aşıkları önceki hafta tatile çıktı.

Tatillerinden fotoğraf paylaşan Yıldız Çağrı Atiksoy, aşkını sosyal medya sayfasından haykırdı. Atiksoy, fotoğrafların altına şu notu düştü:"'Seninle tüm Dünyamı değiştirmeye hazırım' dedi. Ben de bir ömür elini bırakmamaya... Ben aşık oldum!"

Berk Oktay ve Atiksoy, basın mensuplarının, "Nasıl tanıştınız? sorusuna "Her şey çok yeni. Enerjimiz güzel. Merve Özbey'in doğum günü bizi tekrar buluşturdu. Mutluyuz" demişti. Muhabirlerin, "İlk adımı kim attı?" sorusuna ise çiftten Yıldız Çağrı Atiksoy, "Karşılıklı oldu" cevabını vermişti. Atiksoy, "Arkadaşımızın doğum gününde bir araya geldik. Duygularımızı birbirimizden saklama gereği de duymadık" şeklinde konuşmuştu.