Bursa
Parçalı Bulutlu
27.2°

Beyonce yılın kadını seçildiği ödül törenine gitmedi

MAGAZİN , 23 Şubat 2020 Pazar, 13:55

Her yıl sinema, televizyon, müzik ve edebiyat dünyasının farklı renklerden ve kültürlerden isimlerinin onurlandırıldığı NAACP Ödülleri önceki gün ABD'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecede, Beyonce ödül almaya doymazken, yılın kadını seçildi.

Beyonce yılın kadını seçildiği ödül törenine gitmedi

Her yıl sinema, televizyon, müzik ve edebiyat dünyasının farklı renklerden ve kültürlerden isimlerinin onurlandırıldığı NAACP Ödülleri önceki gün ABD'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bir ödülü sekiz yaşındaki kızı Blue Ivy ile paylaşmak üzere toplam altı ödül kazanan Beyonce geceye katılmazken, Rihanna ve Lizzo, gecenin diğer ödül alan isimleri oldu.

Amerika'da NAACP (National Association for the Advancement of Colored People - Siyahilerin Gelişmesi İçin Ulusal Birlik) Ödülleri, önceki akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecenin kazananı, altı ödülle Beyonce oldu.

Beyonce; yılın kadın sanatçısı, Homecoming: The Live Album ile yılın albümü ödülünü kazandı. Beyonce ayrıca SPIRIT ile geleneksel en iyi şarkı, Before I Let Go ile modern en iyi şarkı ödüllerini de kucakladı. Beyonce ayrıca The Lion King: The Gift ile en iyi soundtrack ödülünü de aldı.

ÖDÜL GECESİNE AİT FOTOĞRAF İÇİN TIKLAYIN

BEYONCE'NİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN