Bursa
Çok Bulutlu
6.6°
enBursa Haber

Beşiktaş ve Başakşehir'den iki teklif!

BURSASPOR , 09 Ağustos 2019 Cuma, 10:27

Medipol Başakşehir, Muhammed Şengezer ve Muhammed Emin Sarıkaya için haber bekliyor.

Beşiktaş ve Başakşehir'den iki teklif!

Göksel Gümüşdağ'ın direkt Başkan Mesut Mestan'ı arayarak her iki oyuncu için verebileceği en yüksek teklifi ilettiği öğrenildi. Mestan'ın ise Muhammed Şengezer ve Muhammed Emin Sarıkaya'nın transferine onay vermesi an meselesi.

Bir taraftan transfer tahtasını açmakla uğraşan bir taraftan da takıma takviye yapmaya çalışan Başkan Mesut Mestan diğer taraftan da transfer teklifi gelen oyuncular ile ilgili çalışmalar yürütüyor... Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'in gündeminde olduğu iddia edilen Muhammed Şengezer için dün sürpriz bir gelişme yaşandı. Medipol Başakşehir'in ısrarla kadrosunda görmek istediği Muhammed Şengezer için GökselGümüşdağ'ın direkt Başkan Mesut Mestan'ı aradığı iddia edildi.

DİREKT ARADI

Gümüşdağ'ın genç file bekçisi Muhammed Şengezer ile birlikte Bursaspor'la sözleşmesi 1 yıl kalan 17 yaşındaki Muhammed Emin Sarıkaya'yı Medipol Başakşehir'in kadrosunda görmeyi istediğini Mestan'a ilettiği öğrenildi. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Bursaspor'a Muhammed Şengezer için 8,5 milyon TL, 17 yaşındaki sağ bek Muhammed Emin Sarıkaya için ise 1 milyon TL toplamda 9,5 milyon TL ödemeye hazır olduğu iddia iddia edildi.

KOŞUKAVAK TUTMUYOR

Beşiktaş'ın Muhammed Şengezer için teklifini az bulan Başkan Mesut Mestan'ın da bu teklife sıcak baktığı gelen haberler arasında. Başkan Mesut Mestan'ın maddi kaynak yaratmak için oyuncuları değerinde satmaya hazır olduğu bunun içinde bir kaç gün süre istediği öğrenildi. 17 yaşındaki sağ bek Muhammed Emin Sarıkaya Afyon Kampı'nda Teknik Direktör Yalçın Koşukavak tarafından üçüncü sağ bek olarak değerlendirildiği için Bursa'ya gönderilmişti.