Bursa
Çok Bulutlu
23.5°

Berrak Tüzünataç sessizliğini bozdu!

MAGAZİN , 29 Ocak 2020 Çarşamba, 19:14

Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz'ın yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç ile olan fotoğrafını beğenmesi sosyal medya çok konuşulmuştu. Berrak Tüzünataç, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaparak " Burcu Esmersoy arkadaşım değil " dedi.

Berrak Tüzünataç sessizliğini bozdu!

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz eylül ayında bir yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti.

BU BEĞENİ ÇOK KONUŞULDU

Suyabatmaz, boşanmadan kısa bir süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç'la aşk yaşamaya başlamıştı.
Fransa'nın, dünyaca ünlü kayak merkezi Mont Blanc'a tatile giden sevgililer, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı .Esmersoy, Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç'ın Instagram hesaplarında paylaştığı bu kareyi beğendi. Esmersoy'un bu hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

SUSMAK İSTEMİYORUM ARTIK

Berrak Tüzünataç, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı:
Magazin basını tabii işini yapsın ama aslında sıradan olan bir durumu dramatik hale getirmek için tuhaf eklemeler ve doğru olmayan süslemeler yapılmasına da susmak istemiyorum artık...Arkadaşlarımla, hele yakın olanlarla hayatımı iyi ve kötü günlerimi, anılarımı paylaşırım ben de her insan gibi. Hiçbir özel anım, paylaşımım olmayan bir insanla, sırf malzeme lezzetlensin ve toplumun belli kesimlerine " kınanabilecek" bir hale gelsin diye yakın arkadaş ilan edilmemi ne etik ne de iyi niyetli buluyorum. Ve bu tuhaf-yıpratma amaçlı tutuma bir son verilmesini istiyorum. Zira hiçbir doğruluk payı yok... Sevgilerimle...

SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIM

Esmersoy ise daha önce yaptığı açıklamada "Berrak'ı çok iyi tanıyorum. Sevdiğim bir arkadaşım. Ama beraber olmaları onlarla ilgili bir durum. İki bekar insan istediğini yapabilir. İlişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez.Beni de ilgilendirmez. Niye aramızda sorun olsun ki? Onların hayatına karışamayız. Kurcalanması gereken bir mesele değil." demişti.