Bursa
Açık
31.4°

Beren Saat'ten Kenan Doğulu paylaşımı

MAGAZİN , 30 Temmuz 2020 Perşembe, 18:29

Kenan Doğulu ile 2014 yılında dünyaevine giren ve birçok kez boşanacakları konuşulan oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evliliklerinin 6. yılını kutladı

Beren Saat'ten Kenan Doğulu paylaşımı

Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 yılında Los Angeles'ta dünyaevine girdi. Geçtiğimiz yıl eşi ile ciddi sorunlar yaşayan Saat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evliliklerinin 6. yılını kutladı.

Kenan Doğulu ile birlikte çekilen bir karesini kalp emojisi ile birlikte yayınlayan Beren Saat, bu paylaşımıyla 'boşanma' iddialarına da noktayı koymuş oldu.

Saat'in paylaşımından sonra Kenan Doğulu'da, "Yıllar hızla akıp geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Katlanarak büyüyen sevgim ve saygım mutluluğuma rehber ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü birlikte aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende hissetmek ne güzel bir duygudur. Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin ilhamla kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler anlayışlı, nazik, okyanus kalpli sevgilim. Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun. Can kenarında yerin hep sevda yanı" mesajını paylaştı.