Bursa
Açık
20.5°

Ben Trump'tan daha zenginim

MAGAZİN , 01 Eylül 2020 Salı, 12:59

Kasım ayında ABD'de yapılacak başkanlık seçimlerinde bağımsız aday olduğunu açıklasa da Cumhuriyetçi Parti ile bağlantılı isimlerden kampanyası için para aldığı öne sürülen Kanye West iddiaları yalanlayarak, "Benim Trump'tan daha çok param var" dedi.

Ben Trump'tan daha zenginim

Kanye West, ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimi için Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump ile Demokrat Parti adayı Joe Biden'a karşı aday olduğunu temmuz ayında duyurdu. Ancak West'in adaylığının gerçekliği, Cumhuriyetçi Parti'yle bağlantılı isimlerin, kampanyasına yardım ettiği haberlerinin ardından şüphe yarattı.

43 yaşındaki Amerikalı rap şarkıcısı, Nick Cannon'un sunduğu Wild N' Out adlı programa katılarak hakkındaki iddialara açıklık getirdi. West, "Kimse bana para vermedi. Benim Trump'tan daha fazla param var" ifadesini kullandı. West, geçen hafta servetiyle övünerek 5 milyar dolarlık bir servete yaklaştığını iddia etti.

Cannon'un, başkanlık yarışı için dikkatinin dağınık olduğu eleştirilerini yönelterek, "2020'de başkan olman gerçekçi mi?" sorusuna, West, "Ben başkan olmak için koşmuyorum, yürüyorum" şeklinde esprili bir yanıt verdi.