Bursa
Çok Bulutlu
23.1°

Bella Hadid'in sokak stili

MAGAZİN , 29 Ağustos 2020 Cumartesi, 12:36

Son dönemin popüler modellerinden Bella Hadid, New York'ta yaşadığı apartmandan çıkarken paparazziler tarafından görüntülendi

Bella Hadid'in sokak stili

Siyah bir pantolonun üstüne yarı şeffaf bir bluz giyen Bella Hadid, koronavirüs önlemi olarak yine siyah bir maske tercih etti. Hadid, maskeyi takmak yerine elinde tutarak ağzını ve burnunu kapattı.

Ünlü model, apartmandan çıktıktan sonra hızlı adımlarla otomobiline binerek yoluna devam etti. Bella Hadid, iki gün önce Lyme hastalığı hakkındaki semptomları hakkında bilgi vermişti.Hadid, baş ağrısı, beyin sisi, uykusuzluk ve ışığa ve gürültüye karşı hassasiyet de dahil olmak üzere karşılaştığı yaklaşık 30 yaygın semptom yaşadğını belirtmişti.

Yaşadığı diğer semptomların ise anksiyete, karışıklık, mide bulantısı, düzensiz yeme, eklem ağrısı ve kilo alımı ve kaybı olarak açıklamıştı. Hadid, "Her gün istisnasız bu semptomların 10 tanesini yaşıyorum. Muhtemelen 14 yaşımdan beri böyle ama 18 yaşıma bastığımda semptomları daha agresif şekilde hissetmeye başladım." demişti. Ünlü model sözlerini, "Şu anda bildiğim şey her günü olduğu gibi alıp elimden gelenin en iyisini yapmak." şeklinde sürdürmüştü.