Bursa
Açık
29.6°

Beckham ailesine ilk gelin geliyor

MAGAZİN , 11 Temmuz 2020 Cumartesi, 17:58

David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham'ın sevgilisi Nicola Peltz ile nişanlandığı konuşuluyor. Beckham ailesine yakın bir kaynak, Nicola Peltz ile ilişkiye başlayana kadar sık sık sevgili değiştiren Brooklyn Beckham'ın artık bir yuva kurmaya karar vermesinin anne ve babasını memnun ettiğini söyledi

Beckham ailesine ilk gelin geliyor

Dünyanın en popüler çiftlerinden olan David Beckham ve Victoria Beckham'ın oğulları Brooklyn'in bir süredir birlikte olduğu Nicola Anne Peltz ile nişanlandığı öne sürülüyor. Çiftin yakın arkadaş çevresinden sızan iddiaya göre; Brooklyn Beckham 24 yaşındaki Nicola Peltz'e Los Angeles'ta evlenme teklif etti. Bu teklifine de olumlu yanıt aldı.

Mirror gazetesine konuşan bir kaynak, durumu Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in yakın çevresinin bildiğini iddia etti.

Aynı kaynak, Nicola Peltz ile ilişkiye başlayana kadar sık sık sevgili değiştiren Brooklyn Beckham'ın artık durulmaya ve bir yuva kurmaya karar vermesinin anne ve babasını memnun ettiğini belirtti.

Oyuncu Nicola Peltz, Son Hava Bükücü filminde canlandırdığı Katara karakteriyle tanındıktan sonra pek çok ünlü yapımda rol aldı. Peltz ayrıca, Miley Cyrus'ın 7 Things adlı şarkısının klibinde de oynadı.