Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
10.1°

Başkan Hayri Türkyılmaz'a İYİ Parti'den ziyaret

BURSA , 19 Nisan 2019 Cuma, 18:29

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, Mudanya'da yüzde 53,45 oy oranıyla iki dönem üst üste seçilme başarısını gösteren Başkan Hayri Türkyılmaz'ı ziyaret ederek, yeni dönem için başarılar diledi.

Başkan Hayri Türkyılmaz'a İYİ Parti'den ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan; İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Osman Özbay ve Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Aybars Yılanlı ile birlikte Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Erozan, Mudanya'da yapılan çalışmalar hakkında Başkan Türkyılmaz'dan bilgi alarak, kente ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Kent kimliğini bozmadan, Cumhuriyet değerlerine bağlı çağdaş bir Mudanya yaratan Başkan Türkyılmaz'a başarılar dileyen Erozan, özellikle sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmaların diğer belediyeler tarafından örnek alınması gerektiğini belirtti. Hesap verebilen, kaynaklarını etkin kullanan, tertemiz bir yönetim anlayışıyla, adil, tarafsız, kimsenin ötekileştirilmediği bir Mudanya'yı yaratmış olmanın gururunu yaşadığını belirten Başkan Türkyılmaz, üreten, ürettiğini halkıyla paylaşan etkin belediye yönetimini, 5 yıllık "yatırım" temasıyla taçlandırmak üzere yola çıktıklarını söyledi.