Bursa
Açık
31.2°

''Barcelona'ya minnettarım''

SPOR , 09 Haziran 2020 Salı, 12:06

Hapis cezası ev hapsine çevirilen Ronaldinho, zor günlerinde eski kulübü Barcelona'nın her zaman yanında olduğunu ifade etti. Brezilyalı eski yıldız, bu dönemde Puyol'un da desteğini esirgemediğini belirtti.

''Barcelona'ya minnettarım''

Zor günler geçiren Ronaldinho, Mundo Deportivo'ya konuştu. Hapishanede yaklaşık 1 ay geçiren, ardından cezası ev hapsine çevrilen bir dönemin efsane oyuncusu "Barcelona Kulübü'ne desteğinden dolayı minnettarım" dedi.

Katalan ekibinden övgü dolu sözlerle bahseden Ronaldinho, "Onlarla sonsuza dek kopmayacak bir bağım var, benim ikinci şehrim. Hem kulüp hem de taraftarları kalbimin en derinliklerinde yaşıyor" ifadelerini kullandı.

Barcelona'dan eski takım arkadaşı Puyol'un da bu süreçte kendisine destek verdiğinin altını çizen Brezilyalı efsane, "Aramızdaki ilişki çok özel. O her zaman kaptan. Hem saha içinde hem saha dışında, zor günlerimde hep yanımda oldu" şeklinde konuştu.

Ronaldinho, Koronavirüs salgını için de "Boş stadyumlara alışmak zor olacak fakat bu yeni normal duruma herkes adapte olmalı" dedi.