Bursa
Parçalı Bulutlu
21.5°

Balotelli'ye şok! Tesislere alınmadı

SPOR , 09 Haziran 2020 Salı, 16:56

Antrenmanlara çıkmadığı için kulübü Brescia'nın başkanı Massimo Cellino'yla sorunlar yaşayan ve bu nedenle sözleşmesinin feshedilmesine karar verilen Mario Balotelli'ye büyük şok. İdman için tesislere giden yıldız oyuncu, içeri alınmadı.

Balotelli'ye şok! Tesislere alınmadı

İtalya Serie A ekiplerinden Brescia'da forma giyen İtalyan futbolcu Mario Balotelli, antrenmanlara çıkmayınca Brescia Başkanı Massimo Cellino ile arasında sorunlar yaşamıştı. Bu nedenle de geçtiğimiz günlerde yönetim, Balotelli'nin sözleşmesinin feshedilmesine karar vermişti.

Tesislere alınmadı
Bu haberlerin ardından 29 yaşındaki oyuncu, Brescia antrenmanına katılmak üzere tesislere gitti. Ancak kapıdaki kulüp çalışanıyla konuşan Balotelli, içeri alınmadı. Golcü futbolcu, tesislerden ayrıldığı esnada basın mensuplarına, "Şimdi çalışmak istediğimi söyleyin" dedi.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre Brescia Kulübü, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Balotelli'nin iyileştiğine dair maili 8 Haziran akşam 21.30'da gönderdiğini ancak mesai saatleri dışında olduğu için gerekli iletişimin kurulamadığını belirtti.