Bursa
Çok Bulutlu
7.1°
enBursa Haber

Badji Bursaspor'da gibi!

BURSASPOR , 22 Haziran 2018 Cuma, 09:57

Bursaspor'un uzun süredir peşinde koştuğu Stephane Badji transferinde somut adımlar atıldı. Stephane Badji'nin Türkiye yetkilerini elinde bulunduran menajer Serdar Dağlı, "Bursaspor Badji'nin bonservis konusunda Anderlehct ile anlaştı" dedi.

Badji Bursaspor'da gibi!

Bursaspor'da teknik direktör Samet Aybaba'nın transferini ısrarla istediği Stephane Badji konusunda kritik viraj aşıldı. Anderlecht ile sözleşmesi 2019'da bitecek Senegalli futbolcu için kulübüyle uzun süredir pazarlıklarını sürdüren Ali Ay yönetimi Belçikalı idarecilerle el sıkıştı. Daha önce bonservis için kapıyı 1 milyon Euro'dan açan Anderlecht'in 700 bin Euro'ya olumlu yanıt verdiği öğrenildi. Kulübünü transfer için ikna eden Bursaspor şimdi Stephane Badji'nin taleplerinden doğan küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

Stephane Badji'nin Türkiye yetkilerini elinde bulunduran menajer Serdar Dağlı, yaptığı açıklamada, transferin birkaç gün içinde biteceğini söyledi. Serdar Dağlı, "Bursaspor Badji'nin bonservis konusunda Anderlehct ile anlaştı. Badji şu anda Senegal'de. Birkaç pürüz kaldı. Ama Başkan Ali Ay'ın o pürüzleri ortadan kaldıracağına inanıyorum. Bu transfer bir sorun yaşanmazsa birkaç gün içinde bitecek" dedi. Bursaspor'un 28 yaşındaki Stepnhane Badji'ye yıllık 700 bin Euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi.

(Bursa Hakimiyet)