Bursa
Açık
9.7°

Babil en çok izlenen dizi oldu

KÜLTÜR-SANAT , 15 Şubat 2020 Cumartesi, 15:43

Başladığı günden beri seyirciyi ekrana kitleyen Babil dizisi, dün beşinci bölümüyle izleyici karşına çıktı. AB ve 20+ABC1 hedef kitlede en çok izlenen dizi oldu.

Babil en çok izlenen dizi oldu

Babil'in yeni bölümü, AB'de %8,47 izlenme oranı ve %20,72 izlenme payı alarak birinci olurken, 20+ABC1 kategorisinde de %6,96 izlenme oranı ve %15,59 izlenme payı alarak 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu.

DÜN AKŞAM YAYINLANAN BÖLÜM'DE NE OLDU

Dün akşam yayınlanan bölümde; İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman'ın kapısında. Ama bu da yetmiyor.

Eda, Süleyman'la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay'ın karşısına çıkıyor. İrfan, Deniz'i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?

YORUMA DOYMADI

Binlerce kişi, #Babil ve #sevyeter hashtagi ile yorumlarını yaparak hem Halit Ergenç'in başarılı oyunculuğuna hem de bir babanın evladı için yapacaklarının sınırının olmayacağına dair yorumlar yaptı.