Bursa
Açık
24.1°

Babasının soyadını kullanmak istemiyor

MAGAZİN , 17 Temmuz 2020 Cuma, 18:38

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise'un Katie Holmes ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Suri Cruise'un artık babasının soyadını kullanmak istemediği iddia edildi. Çifte yakın bir kaynağın, "Tom, kızının 'Cruise' soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor" açıklamasını yaptığı öne sürüldü

Babasının soyadını kullanmak istemiyor

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, 2006 yılında Katie Homes ile nikah masasına oturdu. 2012'de yollarını ayıran çiftten Cruise'un o tarihten bu yana kızı Suri Cruise ile ilgilenmediği iddia ediliyordu.

New Idea adlı internet sitesinin iddiasına göre; 14 yaşındaki Suri Cruise, artık babasının soyadını kullanmak istemiyor. Tom Cruise'un da bunu kabul ettiği ama isteğin gerçekleşmesi için kızının 21 yaşına gelmesini şart koştuğu konuşuluyor. Çifte yakın bir kaynağın, "Tom, kızının 'Cruise' soyadını taşıyıp, taşımamasını umursamıyor" açıklamasını yaptığı öne sürüldü.

Aynı kaynak Katie Holmes'un da kızına "Benim soyadımı kullanmak ister misin?" diye sorduğunu, Suri'nin de bunu kabul ettiğini iddia etti. Cruise, daha önce bu konu hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

Ben bir aktörüm. Çalışma programımın yoğunluğu nedeniyle evimden uzakta kalıyorum. Bu yüzden de kızımı göremiyorum.