Bursa
Açık
8.3°
enBursa Haber

Aziz Behich: "Samet Aybaba..."

BURSASPOR , 08 Haziran 2018 Cuma, 11:03

Avustralya Milli Takımıyla Dünya Kupası'nda forma giymeyi bekleyen Bursasporlu futbolcu Aziz Behich, takım olarak çok çalıştıklarını söyledi. Behich ayrıca, Bursaspor'un yeni teknik direktörü Samet Aybaba ile ilgili de açıklama yaptı.

Aziz Behich: "Samet Aybaba..."

Avustralya milli takımının unutulmaz kalecilerinden Mark Schwarzer'ın sorularını yanıtlayan Bursaspor'un Avustralya Milli Takımı'nda forma giyen futbolcusu Aziz Behich, Dünya Kupası'nda oynama şansı yakaladığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Behich, ''Dünya Kupası öncesinde takımın havası çok iyi. Keyifli bir ortamda başarılı olabilmek için çalışıyoruz. Zor bir grupta mücadele edeceğiz, grubun favorisi Fransa karşısında iyi bir sonuç alarak kupaya güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunun zor olduğunu da biliyoruz; ama bunu başarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız'' şeklinde konuştu.

Deneyimli futbolcu, Türkiye'deki kariyerini de değerlendirdi. Bursa'da mutlu olduğunu; ancak şimdilik gündeminde sadece Dünya Kupası bulunduğunu ifade etti.

Aziz Behich, teknik direktör değişikliğiyle Bursaspor'un daha başarılı olacağını belirtti.

Bursasporla bu sezon 31 lig maçına çıkan Aziz Behich, "Samet Aybaba, iyi bir teknik direktör, onunla çalışmak heyecan verici. Hep beraber çalışarak Bursaspor'u hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz" şeklinde konuştu.