Bursa
Az Bulutlu
27.7°

Ayrılıktaki buzlar eridi

MAGAZİN , 12 Ağustos 2020 Çarşamba, 14:40

İngiliz kulübü Tottenham'ın yıldız futbolcusu Dele Alli ve model sevgilisi Ruby Mae, kısa bir ayrılık sürecinden sonra aşk tazelemek için Yunanistan'ın Mikonos adasına gitti

Ayrılıktaki buzlar eridi

Geçtiğimiz yıl ihanet iddiaları nedeniyle ayrılık kararı alan futbolcu Dele Alli ile model Ruby Mae buzları eritti. Tottenham'ın yıldız futbolcusu Dele Alli sezon biter bitmez kendisini sevgilisi Ruby Mae ile birlikte tatil sezonunu Mikonos'ta açtı.

İkili gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkardı. Çifte arkadaşları da eşlik etti. İngiliz futbolcu doğum gününde Playboy güzeli Melissa Howe ile görüntülenmişti.Ortaya çıkan görüntülerden sonra, ünlü model ayrılık kararı almıştı.Ruby Mae asıl şöhretini ise 2018 Dünya Kupası'na borçlu.Mae, İngiltere Milli Takımı'nı ve sevgilisini desteklemek için sık sık tribündeki yerini alıyordu.

Dünya Kupası son 16 turunda İngiltere ile Kolombiya'nın düellosunda İngiltere tur atlamış ve yıldız ismi Dele Alli maç sonrası galibiyet sevincini tribündeki kız arkadaşı Ruby Mae'nin yanına giderek kutlamıştı.