Bursa
Açık
9.2°

Avcı'dan EYT paylaşımı: Bugün yanımızda olmayanların...

GÜNCEL , 18 Şubat 2020 Salı, 23:22

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı yapmış olduğu paylaşımda, "Bugün gözyaşlarımızda yanımızda olmayanların yarınki gülüşlerimizde yeri olmayacaktır" ifadeleri yer aldı.

Avcı'dan EYT paylaşımı: Bugün yanımızda olmayanların...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı sosyal medya hesabı Facebook'ta dernek olarak yaşadıkları sürece ilişkin paylaşımda bulundu.

Avcı, şu paylaşımı yaptı:

"EYTSYD Derneği'ni kurarak çıktığımız alınteri mücadelemizde bugünkü noktada ülkenin en çok konuşulan konusu haline gelmekten, gündemde olmaktan ve davayı bu aşamaya getirmekten dolayı yaptıklarımızın doğruluğunu görmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu emek mücadelesinin başarısız olması için her yolu mübah görenlerin aynı safta yer aldıklarını yalancı iftiracı güruhlarla kolkola girdiklerini bu çabalarıyla komik durumlara düştüklerini büyük bir üzüntüyle görmekteyiz. Mağduriyetimizin muhatabının siyasi arenada rol alanlar olduğunu bildikleri halde bizleri siyasete bulaşmakla suçlayanlar sorunun çözümünü çocuk tiyatrosundamı bulacaklar merak ediyorum. Biz her zaman söylediğimiz yani sorunumuzun çözümü için samimiyet gösteren bizi hor görmeyen ötekileştirmeyenlerle birlikte çözüm odaklı birliktelik göstereceğimizi söyledik, söylemeye devam edeceğiz. Bizi çözümün önünde engel olarak gören bazı kişilerin aynen bizim girdiğimiz kapılardan bizden sonra girip çıktıklarını ve bunun sonunda ne gibi bir yol aldıklarını açıklamalarını bekliyorum.20 yıllık bir mağduriyetin artık son bulması ve hakkaniyet ölçüsünde çözülmesi gerekmektedir.

Kim ne derse ne yaparsa yapsın bu mücadele sonuna sonuç alana kadar devam edecektir.
Ancak şu unutulmasın ki..!

BUGÜN GÖZYAŞLARIMIZDA YANIMIZDA OLMAYANLARIN
YARINKİ GÜLÜŞLERİMİZDE YERİ OLMAYACAKTIR..."