Bursa
Açık
21.3°

Atlı Spor Kulübü'nde müsabaka heyecanı

BURSA , 04 Temmuz 2020 Cumartesi, 20:18

Bursa Atlı Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde Türkiye'de ilk olarak gerçekleşen iller arası '15 Temmuz Şehitlerini Anma' müsabakası bugün başladı. İki gün sürecek olan turnuvada birçok sporcu ve binici kıyasıya yarıştı.

Atlı Spor Kulübü'nde müsabaka heyecanı

Bursa Atlı Spor Kulübü'nde gerçekleşen '15 Temmuz Şehitleri Anma Müsabakası' renkli görüntülere sahne oldu. Müsabakaya katılan sporcuların yanı sıra Türkiye'nin tanınmış is insanları Delphin Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Cömertoğlu, Sanko Holding Yönetim Kurulu üyesi Turgut Konukoğlu ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'da yarışlarda boy gösterdi.

Pandemi sürecinin ardından gerçekleşen ilk organizasyon olmasının heyecanı gözlerinden okunan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı yarış öncesi objektiflerimize poz verdi.

İŞ İNSANI SEVİL SABANCI'NIN MÜSABAKA HAZIRLIKLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlk olarak Sağlık Çalışanları Kupası'nı gerçekleştirdiklerini dile getiren Bursa Atlı Spor Kulübü Başkanı Selçuk Yedikardeş; 'Burada bugün Pandemi ortamından sonra 15 Temmuz Şehitleri Kupa'ları adı altında Türkiye'de ilk iller arası müsabaka organizasyonu yapıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir Eskişehir Antalya gibi çeşitli illerden biniciler ve sporcu arkadaşlarımız buraya kupalar için geldiler. Cumartesi ve Pazar olmak üzere 2 gün boyunca müsabakalarda yarışacaklar. İlk olarak Sağlık Çalışanları Kupas'nı yaptık. Aynı zamanda Bursa İl Emniyet Müdürlüğü kupası ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupasını gerçekleştirdik. Bu çerçevede de esas bizim 15 Temmuz Şehitlerini Anma kupaları 2 gün boyunca Bursa'da devam edecek. Tabi burada müsabakaları yaparken çeşitli önlemleri de almak durumundayız. Sosyal mesafeyi koruyup maskelerimiz takıp bu sporu normal güncel hayatımıza devam ettirme yolunda atılan ilk adımımızdır. Kısmet olursa 14-16 Ağustosta yine Bursa Atlı Spor tesisinde olacak. Tüm atlara ve yarışmacılara başarılar diliyoruz.