Bursa
Çok Bulutlu
19.8°

Aslan'da transfer trafiği başlıyor!

SPOR , 03 Ocak 2020 Cuma, 14:01

Hem lig hemde kupada zirveyi hedefleyen Galatasaray'da hedef takviyelerin bir an önce takıma katılması ve uyum sürecinin çabuk atlatılması.

Aslan'da transfer trafiği başlıyor!

Takımın fizik kapasitesini daha yukarı çekmek isteyen teknik direktör Fatih Terim devre arası kampında taktik antrenmanlar kadar kondisyon yüklemesine de önem verecek.

Daha tempolu ve baskılı bir takım kurmak niyetinde olan deneyimli çalıştırıcı, özellikle savunma arkasına koşular yapabilecek dripling yönü kuvvetli oyunculardan oluşan bir ekip kurmak istiyor.

Transfer döneminin açılması ile birlikte ilk imzalanın Saracchi'den gelmesi bekleniyor. Leipzig ile her konuda anlaşma sağlanırken Uruguyalı sol bekin İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçmesi ve kampa katılması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon elde edilen şampiyonlukta büyük katkı sağlayan Onyekuru'nun transferininde kısa süre içerisinde resmiyet kazanması beklenirken, sarı kırmızılıların Nijeryalı oyuncu için Monaco'ya herhangi bir kiralama bedeli ödemeyecek.

Transfer kaynağı yaratmak adına oyuncu satmayı planlayan Galatasaray'da gözler Youness Belhandaya çevrilmiş durumda. Sarı kırmızılı ekiple kontratı devam eden Faslı oyuncuya iyi bir teklif gelmesi halinde takımdan ayrılmasına onay verilebileceği idda ediliyor.