Bursa
Çok Bulutlu
18.3°

Annesinin kuzusu

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 17:24

İkinci kez anne olmak için gün sayan Buse Varol, oğlu Burak ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Varol'un "Annesinin kuzusu" notunu düştüğü paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü

Annesinin kuzusu

2018 yılında şarkıcı Alişan ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz yıl şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan Buse Varol, ikinci kez anne olmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde kız bebek beklediklerini açıklayan çiftten Varol, oğlu Burak ile karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

30 yaşındaki Buse Varol, paylaşımına "Annesinin kuzusu" notunu düştü. Varol, geçtiğimiz aylarda "Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık" sözleriyle ikinci kez hamile olduğunu da açıklamıştı.

Buse Varol, Instagram hesabından şunları söylemişti:

Allah'a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık. Allah evladıma, bana, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanilmaz korkunç ve felaket dakikalar yaşadık. Bir daha yaşatmasın Allah'ım. Hiç kimseye... Bu süreçte arayan, mesaj atan, DM'den (özel mesaj) yazan, bir şekilde bize ulaşmaya çalışıp, bizi merak eden herkese çok teşekkür ederim. Ne kadar çok sevenimiz varmiş. Ne güzel insanlar biriktirmişiz. Ne kadar şükretsem de az kalır... Bizi Burak'ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim. Allah bizi resmen pamuklara sarıp, korudu. Ufak, tefek yaralarla atlattık. Ailelerimize bağışladı Allah. Yazacak çok şeyim var ama sığdıramam. Yanımızda olan herkesten Allah razı olsun.