Bursa
Çok Bulutlu
21.5°

Annem ölünce çok acı çektim

MAGAZİN , 13 Eylül 2020 Pazar, 12:31

Oyuncu Sibel Turnagöl, katıldığı programda hayatıyla ilgili bilinmeyenlerini anlattı. Annesi Günay Önal hastayken işleri düşünmediğini, sadece ona odaklandığını belirten Turnagöl, annesini kaybettiğinde çok acı çektiğini sözlerine ekledi

Annem ölünce çok acı çektim

Oyuncu Sibel Turnagöl, Hülya Koçyiğit'in 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Bilinmeyenlerini anlatan Turnagöl, samimi açıklamalarda bulundu. 2011 yılında annesi Günay Önal'ı kaybeden Sibel Turnagöl, kendisini sudan çıkmış balık gibi hissettiğini ifade etti.

Turnagöl, rahatsızlığından dolayı annesinin kendisine "Bebekken ben sana bakıyordum, şimdi sen bana bakıyorsun" dediğini dile getirdi.

"ANNEM ÖLÜNCE ÇOK ACI ÇEKTİM"

Günay Önal hastayken işleri düşünmediğini, sadece ona odaklandığını belirten Sibel Turnagöl, annesini kaybettiğinde çok acı çektiğini sözlerine ekledi. Eski oyunculara yapılan haksızlığa da değinen Turnagöl, sinema ve dizi sektöründe eski oyuncuların yer bulamamasından yakındı.

"NE BÜYÜK BİR HAKARET!"

Oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

Asıl oyunculuk 30'undan sonra başlıyor. Neden böyle haksızlık yapılıyor? Buna çok kızıyorum. Ne büyük bir hakaret. Hâlbuki ne kadar değerli oyuncularımız var. Niçin projelerde olmasınlar?