Bursa
Çok Bulutlu
18.3°

Anıl Karaer: Biraz sabır istiyoruz

BURSASPOR , 21 Ekim 2019 Pazartesi, 07:39

Bursaspor'un ilk golünü kaydeden Anıl Karaer, Ümraniyespor galibiyetini değerlendirip, inanılmaz bir maç olduğunu dile gitirdi.

Anıl Karaer: Biraz sabır istiyoruz

Bursaspor'un 31 yaşındaki tecrübeli oyuncusu Anıl Karaer, Ümraniyespor galibiyetini değerlendirirken, Bursaspor taraftarlarından sadece biraz sabırlı olmalarını söyledi.

Anıl Karaer "İnanılmaz bir maç oldu. bizi 90 dakika destekleyen taraftarlarımızı, sahaya ruhunu koyan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Sadece bir şey istiyorum taraftarlarımızdan, biraz sabırlı olsunlar. Evet zor, kolay değil. Fakat daha yeni yeni oturmaya başlayan, daha yeni kurulan bir takımız. Zaman zaman hatalar yapan bir takımız. Ama bunun üstesinden geleceğiz. Sahada skor ve oyun olarak, en kısa zamanda o beklenen Bursaspor'u göstereceğiz. Bundan eminim ve sonunda layık olduğumuz Süper Lig'e geri döneceğimizden hiç bir şüphem yok. Sadece biraz sabır diyorum. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Golde bana nasip oldu. Önemli olan kazanmamızdı, bunu da yaptık ve çok mutluyum. Tüm Bursaspor taraftarlarına galibiyeti armağan ediyoruz." dedi.