Bursa
Açık
18.9°

Angelina Jolie'nin endişesi

MAGAZİN , 28 Ağustos 2020 Cuma, 15:41

Hollywood yıldızı Brad Pitt 'in Alman model Nicole Poturalski'yle görülmesinin Angelina Jolie 'yi endişelendirdiği iddia edildi. Jolie'nin çocuklarının bu ilişkiden etkilenmesinden korktuğu konuşuluyor.

Angelina Jolie'nin endişesi

Brad Pitt'in Fransa'nın Le Castellet Havaalanı'nda Alman model Nicole Poturalski ile birlikte görüntülenmesi ve ortaya atılan aşk iddialarının, çocuklarla ilişkisini ektileyeceğini düşündüğü için Angelina Jolie'yi endişelendirdiği iddia edildi.

Mirror'ın Hollywood Life'tan aktardığına göre Jolie, Pitt'in yeni ilişkisinin çocukları üzerinde yaratacağı etki konusunda endişeli.

Jolie ve Pitt'e dair bilgiler aktaran kaynak "Angelina, Brad'in kiminle birlikte olduğuyla eğer çocukları etkilenecekse ilgileniyor, fakat bunun dışında onun aşk hayatını bilmeye dair başka bir ilgisi yok. Brad'e karşı romantik duygularını çok geride bıraktı, bu yüzden bu bir sorun değil" diye konuştu.

Malefiz (Maleficent) filminin yıldızı Jolie'yi öfkelendiren durumsa o zamanını çocuklarına adarken Pitt'in yeni bir aşka yelken açmış olması.

Kaynak ayrıca Jolie'ye dair şunları ekledi:
Angelina'nın aşk hayatı arka planda, şu anda onun için öncelik değil. Tek umursadığı çocuklarının mutlu olmasını sağlamak. Her gün onların yanında olmaya, sevildiklerini, güvende olduklarını ve desteklendiklerini hissettirmek için elinden geleni yapacak. Çocuklarının iyi olması onun bir numaralı önceliği ve hep öyle olacak.

Adı Brad Pitt ile aşk dedikodularına karışan Alman model Nicole Poturalski.