Bursa
Çok Bulutlu
18.1°

Amber Heard'den Johnny Depp'e yeni suçlama

MAGAZİN , 03 Eylül 2020 Perşembe, 13:35

Amber Heard ile Johnny Depp arasında sular durulmuyor. Olaylı boşanma davası sonrasında, Depp'in The Sun gazetesine açtığı iftira davasında da karşı karşıya gelen eski çiftten Amber Heard, Johnny Depp'in internette başattığı karalama kampanyasına maruz kaldığını iddia etti

Amber Heard'den Johnny Depp'e yeni suçlama

Mahkemeye sunulan belgelere göre; Johnny Depp'in bir trol kampanyası başlatarak Amber Heard'ü karalamaya ve kariyerini bitirmeye çalıştığı iddiası yer aldı. Heard eski eşinin ve avukatı Adam Waldman'ın onu karalamak ve taciz etmek için hem gerçek hem de sahte Twitter hesapları ayarladığını iddia ediyor.

Belgelerde Waldman'ın bu tür saldırıları ayarlama kabiliyetine sahip Rus bireylerle bağlantı kurduğu ileri sürülüyor. Söz konusu belgeler, Depp'in tabloid gazete The Sun'a açtığı iftira davasının duruşmalarının ardından, 10 Ağustos'ta hazırlandı. Londra'daki Kraliyet Adalet Mahkemesi'nde görülen davanın sonucunun eylül ayı içinde açıklanması bekleniyor.

Heard geçtiğimiz haftalarda soluğu Türkiye'de almıştı. Oyuncu, Bodrum, İstanbul ve Kapadokya'yı gezmişti. Tatilini noktalayan Heard, tekne gezisinde çekilen bir fotoğrafını, "Hoşça kal' demek çok zor. Türkiye'yi çok seviyorum" notuyla yayınlamıştı.