Bursa
Parçalı Bulutlu
20.4°
enBursa Haber

Alinur Aktaş'a İnegöl'de görkemli karşılama

BURSA , 28 Şubat 2019 Perşembe, 13:42

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 13.5 yıl başkanlık yaptığı İnegöl'de meşale ve konfetiilerle karşılandı

Alinur Aktaş'a İnegöl'de görkemli karşılama

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, seçim gezileri kapsamında 13,5 yıl belediye başkanlığı yaptığı İnegöl'deydi.

Sabah kahvaltısıyla başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden programda 12 ayrı noktada vatandaşlarla buluşan Aktaş, soğuk hava ve yer yer kar yağışına rağmen konfeti ve meşalelerle karşılandı.

Sabah ilk olarak mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, beraberindeki İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile birlikte sırasıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Kamyoncular Garajı, Ziraat Odası, MHP İlçe Başkanlığı, İshak Paşa Camii ve çarşı esnafı, Manav Türkmen Kültür ve Dayanışma Derneği ve Kafkasspor Kulübünü ziyaret etti.

Bugüne kadar yaptıklarının İnegöllüler tarafından bilindiğini hatırlatan Başkan Aktaş, 31 Mart seçimlerinden sonra Bursa ve İnegöl'de hayata geçirecekleri çalışmaları anlattı.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'ın seçim bürosu açılış törenine de katılan Başkan Aktaş'a kırsal mahallelerde gösterilen ilgi de yoğun oldu.

Ortaköy ve Muratbey mahallerinin ardından baba ocağı Hayriye Mahallesi'ne gelen Başkan Aktaş'ı, dondurucu soğuk ve zaman zaman kar yağışına rağmen vatandaşlar sevgi gösterileri ile karşıladı.

Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aktaş, derdi vatan, bayrak, devlet, millet olan iki partinin kurduğu ittifaka karşı karşılarında teröre bulaşmış bir partinin de yer aldığı bir ittifak olduğunu hatırlatarak, bu konuda İnegöllülerin en doğru kararı vereceğini söyledi.

Koruma altındaki 'Porsuk' görüntülendi
Koruma altındaki 'Porsuk' görüntülendi
Sümela Manastırı 3.5 yıl sonra açıldı
Sümela Manastırı 3.5 yıl sonra açıldı
Çırılçıplak soyup dövdüler
Çırılçıplak soyup dövdüler
Mona Lisa yapay zekayla 'konuşturuldu'
Mona Lisa yapay zekayla 'konuşturuldu'