Bursa
Çok Bulutlu
6.6°
enBursa Haber

Ali Ay net konuştu!

BURSASPOR , 19 Şubat 2018 Pazartesi, 14:33

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, geçen seneki hataya düşmeyeceklerini, Le Guen'le yola devam edeceklerini ancak Fransız çalıştırıcı ve ekibini de uyaracaklarını söyledi.

Ali Ay net konuştu!

Bursaspor'un Yeni Malatyaspor'la 0-0 berabere kalmasının ardından gözler Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'a çevrilmişti. Başkan Ay da net konuştu ve Le Guen'le yola devam edeceklerini söyledi.

Geçen seneki hatayı yapmak istemediklerini belirten Başkan Ali Ay, "Geçen sene teknik direktör değişiklikleri ile karma karışık bir hal aldık. Bu sene böyle bir hataya düşmek istemiyorum. Paul Le Guen'den memnunuz. Elbette 8 maçlık kazanamama serisi ve geçen sene yaşananlar camiada bir travmaya neden olabiliyor. Herkesi anlayabiliyorum. Ancak hocamızın kalitesi belli ve kendisi ile de görüşeceğiz. Gerekli uyarılarımızı yapacağız. Hem hocamız hem de futbolcularımız gerçekten çok üzgünler. Ancak kimsenin şüphesi olmasın. Geçen seneki duruma asla düşmeyecek bu takım. Galatasaray maçında da bambaşka bir takım göreceksiniz. Bu saatten sonra maceraya girip de hocayı göndermek gibi bir düşüncem olamaz. İnşallah güzel günler Bursaspor'u bekliyor" ifadelerini kullandı.

Haber | Barış YALIM