Bursa
Çok Bulutlu
21.6°

Akşener 'ittifak' konusuna cevap verdi, EYT'den bahsetti!

GÜNCEL , 11 Ağustos 2020 Salı, 13:55

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt gezileri kapsamında Kırıkkale'de vatandaşlarla bir araya geldi. Akşener, bir vatandaşın ittifak sorusuna "Burada olmaya devam edeceğim." sözleriyle cevap verdi.

Akşener 'ittifak' konusuna cevap verdi, EYT'den bahsetti!

Yeniçağ Gazetesi'nin haberine göre İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Kırıkkale ziyareti başladı. İl ve ilçe teşkilatı Akşener'i şehrin girişinde çiçeklerle karşıladı.

Teşkilatla kısa süre konuşan Akşener esnaf ziyaretlerine başlamak için Yahşiyan'a doğru yola çıktı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan da eşlik ediyor.

Daha sonra bir çay bahçesinde vatandaşlarla dertleşen İYİ Parti lideri şöyle konuştu:

"Bugün 10'nun ili dolaşıyorum. İlçe ilçe geziyorum. Vatandaşın derdine dikkat çekiyorum, propaganda yapmıyorum, oy istemiyorum. Çünkü seçim yok. Yarın bir gün seçim geldiğinde arkadaşlarımız dolaşacak oy isteyecek, anlatacak o başka bir şey. EYT'liler mesela; bizim üzerinde durduğumuz bir konu. Esnaflar söylüyor bize biz onları paylaşıyoruz, insanların dinmesini sağlıyoruz. Böyle bir iş edindim kendime onun için buradayım. Elektrik faturalarından çok şikayet ediliyor. Kiralık dükkanların stopajından, SSK primlerinden şikayet ediliyor. Müşterinin alım gücü düştü maliyetler yükseldi, esnafa destek olunsun deniliyordu. Pandemi sürecinden önce özellikle."