Bursa
Açık
31.4°

AK PARTİ'li Esgin'e coşkulu karşılama

BURSA , 03 Haziran 2018 Pazar, 13:22

AK Parti Osmangazi teşkilatının Ulucamii meydanında açtığı stantta coşkulu kalabalıkla bir araya gelen AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, alanda bulunan CHP ve Saadet Partisi standlarına da nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

AK PARTİ'li Esgin'e coşkulu karşılama

Yaklaşan 24 Haziran öncesinde halka buluşmalarını sürdüren AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, Ulucamii meydanı ve çevresinin yanı sıra Bakırcılar Çarşısı, Kapalıçarşı, Kayhan Çarşısı ve BAT Pazarı'ndaki esnaf ve vatandaşlar tarafından coşkulu şekilde karşılandı.

Nalbantoğlu Muhtarı Gönül Metelikçi ve Kayhan Muhtarı İsmail Tamuroğlu'nu da ziyaret eden AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, "Demokrasinin uç beyleri olarak nitelendirdiğimiz muhtarlarımız ile birlikte insanlarımızın hayatlarını daha fazla kolaylaştırmak için hep birlikte uyum içerisinde çalışacağız. 24 Haziran seçimleri ülkemizin ve Bursa'mız için büyük önem taşımaktadır. Yeni süreçte Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile yasama ve yürütme birbirinden tamamen ayrılacak. Güçlü meclis ve güçlü hükümet ile her alanda genelden yerele yayılacak hizmet seferberliği hep birlikte başlatacağız" dedi.

AK Parti Osmangazi ilçe teşkilatının Ulucami meydanında açtığı üye kayıt standına katılan Dr. Mustafa Esgin'e vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Coşkulu kalabalıkla bir araya gelen Dr. Mustafa Esgin, stand önündeki vatandaşların üye kayıt formlarını doldurdu. Ulucami meydanında stant açan CHP ve Saadet Partisi standlarına da nezaket ziyareti gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Esgin, 24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırla neticelenmesi dileğini iletti.