Bursa
Açık
20.1°
enBursa Haber

AK PARTİ'den videolu miting yanıtı

BURSA , 14 Haziran 2018 Perşembe, 11:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 11 Haziran'daki Bursa mitingiyle ilgili yorumlara AK PARTİ'den videolu yanıt geldi. AK PARTİ, sosyal medyada Erdoğan'ın seçim otobüsüyle yaptığı Bursa turunun görüntülerini yayınlarken, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, görüntüleri "Bursa mitingine laf edenlere..." ifadesiyle paylaştı...

AK PARTİ'den videolu miting yanıtı

AK PARTİ Bursa İl Başkanlığının sosyal medya hesabında yayınlanan video, "Bursalı hemşehrilerimiz, Cumhurun Reisine gönülden bağlı olduğunu bir kez daha gösterdi. Halkımız bu kutlu yolda Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan'la beraber yürüyeceğini ispatladı. Cumhurbaşkanımız 10 kilometrelik yolu, vatandaşlarımızın yoğun ilgisi sebebiyle tam 1.5 saatte gidebildi" mesajı paylaşıldı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Aktaş, "Bursa mitingine laf edenlere, Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın 1,5 saatlik Bursa turunda hemşehrilerimizin ilgisi gereken cevabı veriyor..." ifadesini kullandı.

Aynı videoyu paylaşan AK PARTİ Bursa İl Başkanı Ayhan Salman da mesajında "Bir lider düşünün ki, halkıyla bu denli iç içe ve gönül gönüle olsun. Hamdolsun, Bursalı hemşehrilerimiz, Cumhurun Reisine gönülden bağlı olduğunu bir kez daha gösterdi. Halkımız bu kutlu yolda Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan'la beraber yürüyeceğini ispatladı. Cumhurbaşkanımız 10 kilometrelik yolu, vatandaşlarımızın yoğun ilgisi sebebiyle tam 1.5 saatte gidebildi. Allah'ın izniyle 24 Haziran'da bu millet, zaferin en büyüğünü Reisiyle birlikte yaşayacak" dedi.